TR EN DE
Müşteri Yorumları

Murat ÖZDEMİR | Nobel İlaç

22.06.2021

Çolakoğlu Makine ile yürütmüş olduğumuz blister makinesi format parçaları imalatını sorunsuz şekilde sonuçlandırdık. Firma yetkililerinin ve parçayı imal edecek personelin ilgisi ve işe yaklaşımları çok başarılı. Projenin takvimine uygun şekilde sonuçlandırılması işe bakış açılarını gösteriyor. Parçaların imalatından sonra istenilen revizyon ve düzeltmeleri anında aksiyon alarak çözdüler. Yeni projelerde kendileri ile tekrar çalışmayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Yunus YÜCEL | İbrahim Ethem Menarini

22.06.2021

Özellikle ambalaj makineleri proses bilgisi ve kalıp yapımında uzman, çözüm odaklı, birlikte iş yapmaktan memnuniyet duyduğumuz Çolakoğlu firmasına başarılarının devamını dilerim.

Soner AYDIN | Pharmactive İlaç

07.07.2021

"40 Yıllık tecrübesi ile bizlere güven vermektedir. Tecrübelerinden yararlanarak yönlendirme ve tavsiyeleri de tedarikçi firmalara destek vermektedir. Yapılan işlerde kaliteli malzemeler seçilerek ve yerinde fizibilite yaparak, yapılan işin sonucu da sorunsuz çıkmaktadır. Sonuç odaklı firma olmaları ve bunu işlerine yansıtmaları da çıkan işin kalitesini üst seviyelere çıkartmaktadır. Deneme ve aksilik olması durumunda şartsız koşulsuz tam destek sağlanması da tedarikçi firmaları tamamen güvenli tarafta tutmaktadır. Güler yüzlü ve saygılı personelleri ile enerjilerini bizlere de pozitif olarak yansıtmaktadır. "

Alper BİGEÇARSLAN | Pharmavision İlaç

07.07.2021

"Çolakoğlu firması makine parçası imalatı ve tadilatında oldukça tecrübeli, hızlı hizmet alabildiğimiz, güvenilir bir firma olup özellikle günümüzün ekonomik koşullarında yurtdışına alternatif olmaktadır."

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin

Yükleniyor...