TR EN DE
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kurumsal kimliğimiz kaliteli üretim ve güvenilir olma sorumluluğumuzdur. Bilgilerimiz ve çözümlerimiz daha iyi bir iletişimin yaratılmasına yardım etmektedir. Sürekli gelişme, yüksek teknoloji çağında gururla sorumluluğunu üstlendiğimiz hedefin temelini oluşturmaktadır. Etkinliklerimiz; insana, bilgiye ve niteliklere dayanmaktadır. Bilginin hızlı ve ekonomik biçimde çözümlere dönüştürülmesi ve uygulanması başarımızın kaynağıdır.

Misyonumuz, müşterilerimizin karlılığını ve şirketimizin değerini arttırmak üzere en iyi çözümleri sunmaktır.

1992 yılında İstanbul merkezde kurulan firmamız, kuruluşundan bu yana başarısının temellerinden birisi deyenilikçilik olmuştur. Ve bugün de stratejimizin itici gücü olmaya devam etmektedir. Yenilikçilik müşterinin gerçek ihtiyacını anlamak, pazarda kazanmasını sağlayacak sistem, ürün, çözüm ve hizmetler yaratmaktır. Yeniliklerimizin başarısını, müşterilerimizin başarısı ile ölçeriz. Bizler, işimizi başarılı yenilikler üzerine inşa eden girişimcileriz. Ürün yelpazemizi sürekli olarak müşterilerimizin en önemli ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde yenileriz. Böylece, sürdürülebilir değer yaratırız.

27.07.2013 tarihinde almış olduğumuz TS EN ISO 9001:2008 belgesi ise kaliteden ödün vermediğimizin temsili belgesidir. Aynı zamanda iş güvenliğine verdiğimiz önemle tüm çalışanlarımız, OHSAS 18001:2007 iş güvenliği eğitimlerinin ardından sertifika sahibi olmuşlardır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin

Yükleniyor...