TR EN DE
Hakkımızda

Şirket Profili

Sürekli değişen teknoloji takibi ve yeni pazar hedeflerimiz doğrultusunda, hem başarılı geçmişimizi hem de çalışma azmimiz, rakiplerimizden farklı olmamızı sağlamaktadır. Biliyoruz ki, sürekli yüksek performans için, çok çeşitli yetkinlik ve becerilere sahip olmak gerekir. Bu sebeple biz en iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak kalmak istiyoruz. Bir diğer arzumuz ise, şirket içerisindeki çeşitliliği arttırmayı hedefliyoruz; çünkü farklı bakış açıları ve yenilikler kültürümüzün anahtarıdır.

  • - Firmamız en iyisi olmaya yönelik hedefler belirler ve bunlara ulaşmak için çalışırız,
  • - Daha ileri gitmek için hevesliyiz,
  • - Disiplinliyiz, hızlı ve kararlı hareket ederiz,
  • - Her zaman gelişime açığız ve kusursuz kalite için çabalarız,
  • - Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları tam olarak anlarız,
  • - Müşteri odaklı çözümler sunarız,
  • - Sistemli bir şekilde kişisel becerilerimizi geliştirir, potansiyelimizi arttırırız.

 

Mükemmellik, sadece bugün yaptığımız işte iyi olmak anlamına gelmez, aynı zamanda sürekli gelişime giden yolu da tanımlamak demektir. Daha iyi olmak için her zaman sorgularız. Bu, aynı zamanda yeni fırsatlar çıktığında doğru yerde olabilmek için, değişimi kucaklamak, yeni teknolojileri, pazarları ve endüstrileri keşfetmektir. Kalite hedeflerine yönelik sürekli AR-GE çalışmaları yapmak ve üretimin ilk seferde ve sürekli olarak doğru yapılmasını sağlayıcı önlemler ile, müşterilerimizin kaliteli ve sorunsuz hizmet almasını sağlamaktır.

Farklıyız çünkü; çözüm üretmeyi ve yenilikçi olmayı seviyoruz. Zamanla yarışacak kadar hızlı ve kalitede öncü olacak kadar iddialıyız. En iyi çözümlerin işbirliğinden geçtiğine inanıyor ve sizi dinliyoruz.

Geniş hizmet alanı; İlaç Sanayi - Otomotiv Sanayi - Denizcilik Sanayi - Gıda Sanayi - Kozmetik Sanayi - Savunma ve Havacılık Sanayi, gibi pek çok farklı alanda faaliyet göstermekteyiz.

Hedefimiz; Güçlü ve güvenilir iş ortağı olmak, müşterilerimize gerçek fayda ve sürekli iş başarıları sağlamak, çalışanlarımıza kişisel ve profesyonel gelişimleri için mükemmel fırsatlar sunmak, tedarikçilerimiz için uzun vadeli bir iş ortağı olmak ve geniş anlamda toplum için etik ve sorumlu şekilde davranmaktır.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getirin

Yükleniyor...