ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

ÇOLAKOĞLU MAKİNA bünyesinde, çevre ve iş güvenliği yönünden oluşabilecek riskleri azaltmak için üst yönetimden başlayarak tüm çalışanlar gerekli önlemleri almaktadır.

HAKKIMIZDA

1992 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ DAVUTPAŞA-TOPKAPI MERKEZ OLMAK ÜZERE HADIMKÖY-ESENYURT,DARICA-GEBZE DE HİZMET VERMEKTEDİR.KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN MÜŞTERİ MENUNİYETİNİ AMAÇ EDİNEN FİRMAMIZ ÇALIŞTIĞI TÜM FİRMALARIN GÜVENİNİ VE BEĞENİSİNİ SAĞLAMIŞTIR.ÇOLAKOĞLU MAKİNE OLARAK ,AMACIMIZ ÜRÜN KALITESİ  VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ PRENSİBİYLE PROFESYONEL OLARAK HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTİR

FİRMAMIZIN KULLANIM ALANI MERKEZ DAVUTPAŞA-TOPKAPI 210 m2 HADIMKÖY İSE 750 m2 DARICA-GEBZE İSE 75 m2 DİR

HER GEÇEN GÜN CİDDİ BİR HİZMET ANLAYIŞI İLE MÜŞTERİ PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETEN ÇOLAKOĞLU MAKİNE ARAŞTIRMACI VE DİNAMİK KADROSU İLE PLANLI PROGRAMLI İLERLEMEKTEDİR

ÇOLAKOĞLU MAKİNE SAN.VE TİC LTD ŞTİ.

Misyonumuz; müşterilerimizin  koşulsuz  tatmini,vizyonumuz ise  devamlı gelişmeleri takip  ederek ileri teknoloji ve kaliteye  sahip,verimli ve ekonomik makineleri müşterilerimize  sunmaktadır.

22.02.2010

MİSYONUMUZ HEDEFİNDE .

Çolakoğlu Makine, daima hedefleri olan ve teknolojyi durmaksızın takip eden bir firmadır.Çolakoğlu Makina en son teknolojiyi takip ederek ,yatırımlarını yapar;bu sayede en ucuz maliyette en kaliteli ürünleri ,kısa sürede müşterilerine ulaştırır..
ÇOLAKOĞLU MAKİNA yönetiminin kalite hedeflerine ve müşteri beklentilerine,fayda,çalışan ve tedarikçi memnuniyetine  ulaşmak için uygulayacağı politikayı tarif eder. Bu politika yürürlükteki yasalar ile uyumludur. 

Planlanan kaliteye uygunluk için önleyici yöntemlere başvurulacak ve "ilk çıkışta hatasız" malzeme üretimi için tüm personel motive edilecek.

Her birey kendi yaptığı işin kalitesinden sorumlu olmalı ve bunu başarabilmesi için gerekli kolaylıklar geliştirerek işini en iyi şekilde devam ettirmelidir.

Copyright 2010 © Çolakoğlu makina.
Powerede by kt danışmanlık.com.